Açık kumral olarak tanımlanabilen saçlarınız varsa aslında sanşlı bir insansınız. Çünkü bal köpüğü tonları her şeyi kolaylaştırır. Makyaj renkleriniz çeşitlenir. Hele gözleriniz de ela ya da kahverengi tonlarındaysa bu renk saçı bir ara deneyin. Görüntünüz her bakımdan güzel, dengeli ve göz alıcı olacaktır. Saç renginiz ten renginizle de çok ilgilidir.

bal köpüğü saç rengi

Buğday tenler, hafif bronzlamış tenler, çok esmer olmayan tenler bal köpüğü saç rengi ile ahenk içinde yaşarlar. Karamelize tonlar ya da açık çikolata rengi olarak tarif edilen bal köpüğü, açık renk tenlerde doğal durmaz. Açık tenli olanların tercihi açık renk saçlar olsun.

Seçeneği Bol Saçlar

Ünlü isimlerin en çok tercih ettiği renklerden biri bal köpüğü. Romantik komedi filmlerinin değişmez tatlı kızı rollerinde oynayan Jennifer Aniston bu konuda örnek verilebilir. Buğday renkli tenine çok yakışan, sarıya yakın bir görüntü veren bal köpüğü saç rengini yıllardır taşıyor. Daha koyu bal köpüğü tonlarını da deneyebilirsiniz.

saç renkleri

Ama kahverengi tonlar saç kesiminize uygun olsun. Saçlarınız bir boysa koyu kahverengi tonun etkisi artar. Saçlarınız  çok katlı olarak kesilmiş ise o zaman uçlardaki renk tonunu açabilirsiniz. Ombre saç bu biçimde özellikle dalgalı saçlarda ideal sonuca ulaşıyor. Böylece boyadaki dalgalanma saç kesimini de belirginleştiriyor. 2010’lu yıllardan beri Hollywood yıldızlarının vazgeçilmezi olan bal köpüğü saç rengi ile açık kumral olmanın tadını yaşayın.

Yoruma Kapalı.