Saç topuzları içerisinde modern duruşu ile her zaman davetlerde tercih edilen balerin topuzu yapımını öğrendiğiniz zaman sizler de kolay şekilde uygulayacaksınız. Balerin topuzu kıyafetleri de çok zarif gösterir. Küçük küpeler ile güzel bir bütünlük sağlanır.

balerin

Balerin Topuzu Kolay Yapımı

balerin saç modeli

Topuzu kendiniz rahatlıkla yapabilirsiniz. Başınızı geri atarak saçlarınızı ilk başta en tepeden toplamanızdır. Çengelli tokalar ile saçınızı tepeden toplayın. Atkuyruğu görüntüsü aldıktan sonra kendiniz bu kuyruğu kıvırın ve tepenin etrafında toplayın.

balerin saç modelleri

 

Sıkı ya da hafif bol olmasını kendiniz belirleyebilirsiniz. Hafif dağınık balerin topuzu için atkuyruğu yaptıktan sonra çıkan saçları toplamayın. Saçınızı istediğiniz şekilde doladıktan sonra görünmeyecek şekilde saç tokaları ile kuyruğu sağlamlaştırın.

saç modelleri

Balerin topuzu uygulamasından önce saçlarınızı doğal maskeler ile canlandırmanızı öneririz. Saçlarınız daha parlak ve canlı görüntüye kavuştuğu zaman daha hoş bir topuz elde edeceksiniz.

topuz modelleri

Balerin topuzu yaptıktan sonra sprey sıkarak topuzun hemen bozulmasını önlemiş olursunuz. Sade bir topuz ile çok şık görüntüye kavuşacak ve kendinizi balerin gibi hissedeceksiniz.

Yoruma Kapalı.