Saç tasarımları ile her zaman kendinizi daha farklı ve güzel hale getirebilmeniz mümkün. Bombeli at kuyruğu modelleri ile her kıyafetiniz daha şık hale gelecek. Bombeli at kuyruğu nasıl yapılır konusu özellikle genç kızların merak ettiği bir soru. Yeni modellerle her zaman güzelliği kendinizde keşfedin.

bombeli at kuyruğu modeli

Bombeli At Kuyruğu Yapılışı Nasıldır?

Saçları kaş hizasından gelecek şekilde enseden toplayın. Saçlardan iki parmak kalınlığında saç ayırmalısınız. Bombeli at kuyruğu nasıl yapılır özellikle modelin kolay olması açısından da sizlere büyük rahatlık verecek. Saçları toplamadan önce krepe tarağı ile bombe kısmını kabartın. Krepe olayında özellikle kabartmayı yüz şeklinize göre ayarlamalısınız.

bombeli at kuyruğu modeli

Bombe kısmında yüz şekline göre hafif bir krepe uygulamanız yeterli. Doğal bir görünüm verdiği için davetlerinizde de kullanabilirsiniz. Şık ve güzel görünme özel modelleri ile sezon modasında. Spor ve abiye kıyafetlerde rahatlıkla kullanılır. Modern bir saç tarzı olduğu için istediğiniz kıyafetle kullanabilirsiniz. Bombe kısmı özellikle daha modern görünmenizi sağlayacak. Kendinizi her zaman rahat ve şık hissedeceksiniz.

Yoruma Kapalı.