Kaynak işlemleri bir çok kadının saç uzatma konusunda baş vurduğu bir yöntem. Hızlı bir şekilde saçların uzamasını sağladığı gibi aynı zamanda bakımlı görünmesine imkan tanıyor. Yıllar içinde gelişip bir çok çeşide kavuştuğu bilinen bir gerçek. Farklı saç çeşitlerine uyum sağlayabilmesi açısından, kaynak işleminin özellikleri ve tekniği değişiyor.

Boncuk Kaynak Uygulaması

Uzun yıllardır kullanılmaya devam eden boncuk kaynak uygulaması kolay uygulanabilir bir seçenek. Uygulanma şekli gibi saçtan kolayda çıkarılıyor. Günümüzde bir çok insan tarafından bilinmesine rağmen, uygulama olarak diğer çeşitlerinin biraz arkasında kaldığı kesin.

boncuk kaynak
Takılan saçlara son derece özenli davranmak, bakımına dikkat etmek gerekiyor. Özellikle yıkama esnasında saçı aşağıya uzatarak bu işlemi yapmak, yıpranmasına, zamanından önce çıkarılması gibi risklere imkan tanıyor. Kullanılan şampuan tipi kadar şampuanı uygulama şeklide önemli. Saçları nazikçe yıkamak en önemli bakım tavsiyeleri arasında yer alıyor.

boncuk kaynak modeli

Boncuk kaynak bir çok salonun verdiği bir hizmet. Yinede saçla ilgili her konuda olduğu gibi bu konuda da gidilecek, hizmet alınacak yeri doğru seçmek, saçların sağlığı için oldukça önemli. Saç kaynak konusunda nitelikli hizmet veren bir yere baş vurmak hayal kırıklığı yaşamamak için gerekli.

Yoruma Kapalı.