Saç kaynak yöntemleri içinde saçlara silikon uygulanmadan yapılan ve kolay çıkarılıp takılan bir yöntemdir. Boncuk kaynak ya da diğer adı halka kaynak özellikle silikon işlemi gerektirmediğinden saç diplerine zarar vermez. Rahatlıkla kullanılır. Saçlarınıza doğal saçlarla yapıldığı için karşıdan bakan kişi kesinlikle saçınızda kaynak olduğunu anlamaz.

boncuk kaynak uygulaması

Boncuk Kaynak Nasıl Yapılır?

Özel titanyum tokaları ile saçlarınız tutamlara ayrılır. Doğal saçlar titiz bir çalışma ile eklenir. Saç diplerine zarar vermeden kısa sürede yapılır. Etki süresi 14 ile 16 hafta arasındadır. İstediğiniz zaman kolayca çıkarıp takabilirsiniz. Saçlarınız çok kısa olabilir. Kısa saça da başarılı şekilde uygulanır.

boncuk kaynak nasıl yapılır

Boncuk kaynak uygulamasında, istediğiniz şekli saçlarınıza verebilirsiniz. Kötü hava koşullarından etkilenmez ve rahatlıkla kullanılır. Profesyonel yöntemlerle uygulanan saç kaynaklarının mutlaka uzmanlar tarafından yapılması gerekli. Saçlarınızda kesinlikle kaynak olduğu anlaşılmaz ve rahat bir kullanım sizlere sağlar. Özellikle ince telli saçlara başarılı şekilde uygulanır. Saç renginizle uyumlu saç kaynağı yaptırmanız çok önemli. Profesyonel kadrolar her zaman sizlere bu konuda yardımcı olacak.

Yoruma Kapalı.