Günümüzde saç kaynak çeşitleri oldukça gelişiyor ve aynı zamanda da sektör olarak da büyümeye devam ediyor. Saç kaynak hizmetlerinin başında gelen ve yapışkan kullanılmadan yapılan boncuk saç kaynağı bayanlar tarafından oldukça yaygındır. Boncuk saç kaynağı olarak adlandırdığımız bu hizmetin diğer adı da Halka saç kaynağı olarak geçer. Adından da anlaşılacağı gibi boncuk saç kaynağı hizmeti, saçlarınıza yerleştirilen halkalardan oluşur.

boncuk saç kaynak

boncuk saç kaynak

Boncuk Saç Kaynağının Kullanım Süresi

Boncuk saç kaynağı hizmeti atriumpariskuafor.com’da sıkça tercih edilen bir saç uzatma tekniğidir. Dışarıdan bakıldığında hiçbir şekilde belli olmaması bayanlar tarafından oldukça önemli bir unsurdur. Saçlarınıza yaptığınız bakım ile saç kaynaklarının ömrü 3 ile 6 ay arasında değişir.

boncuk saç kaynak modeli

boncuk saç kaynak modeli

Diğer saç kaynaklarının aksine çıkartılabilir ve suya düşmesi durumunda tekrardan kullanabilme şansınız vardır. Boncuk saç kaynaklarını yapılırken kaliteli malzemeler kullanılması gerekir. Aksi takdir de tam donanımlı bir saç kaynağı olmayacak ve gün geçtikçe kötü görünmesine sebebiyet verecektir. Ucuz boncuk saç kaynak hizmetini her güzellik merkezinden ve kuaförlerden temin edebilir ve saçlarınıza uygun olanını seçebilirsiniz.

Yoruma Kapalı.