Saç kadınların en önemli aksesuarı. Uzun saç ise daha dişi ve genç görünüm seven ve isteyen bayanların en çok kullandığı modeldir. Bu nedenle bayanlar kolay kolay saçlarına kıyıp kestiremez. Ama saçlarınız zor uzuyor ya da kestirdiğinize pişman iseniz siz değerli okuyucular için halka kaynak yönteminden kısaca bahsetmek istedik.

halka saç kaynak

Boncuk ya da diğer adı ile halka kaynak olan saç kaynak yöntemleri arasında oldukça yaygınlaşan türlerden bir tanesi olarak adından sıklıkla söz ettiren bir yöntem. Günümüzde artık sıklıkla tercih edilen saç kaynak çeşitlerinden biri olan halka kaynak ile kolayca ve kısa zamanda uzun saçlara kavuşabilirsiniz.

Boncuk Kaynak Yöntemi ile İlgili Bazı Bilgiler

Peki nasıl uygulanır diye sorarsanız halka kaynak yönteminde metal alaşımlı halka parçalar kullanılır. Halka kaynakta sıkıştırma tekniğinden yararlanılır.

kaynak saçta halka devri

Diğer kaynak yöntemleri gibi ince bir iş olduğu için yapıldığı esnada yapılan en küçük bir hata saça zarar verebilir. Bu nedenle sizlere boncuk kaynak yaptırma niyetiniz var ise Atrium Paris kuaför salonunu tercih etmenizi önerebiliriz.

Yoruma Kapalı.