Saç boyası, çevresel etkenler nedeniyle saçlar zamanla yıpranır. Canlı saçlar için özel bakım ile saçlarınız hem sağlıklı hem kaliteli görünür. Canlı saçlara profesyonel bakım saçların kalite derecesini de artırır. Jöle ya da sprey ile saç derisi zayıflar. Stres ile de dökülmeler daha sık olur. Yıpranan saçlar için her zaman özel bakım kremleri ve maskeleri uygulanmalı.

zeytin yağı ile saçlara bakım

Saçlarınızı Özel Bakıl ile Canlandırma Yöntemi

Doğal yağ ve bakım maskeleri her zaman saçların daha iyi şekilde canlanması sağlanır. Profesyonel bakım ile saç yıpranması kesinlikle son bulur. Her saç tipine farklı bakım uygulanır. Uzman kadrolardan yardım aldığınız zaman saç diplerine uygun bakımlar yapılır. Saç derisine uygulanan özel kremler saçları her zaman canlandırır.

zeytin yağı ile saçlara bakım

Evinizde de doğal maskeler uygulayarak saç diplerinizi güçlendirebilirsiniz. Sirke, yumurta sarısı ve zeytinyağı her zaman saçların canlı görünmesine yardımcı olur. Kırılan ve yıpranan saçlar için ise mutlaka profesyonel yardım almalısınız. Doğal maskeler bazı durumlarda geçici çözümler sağlarken uzman yardımı saç köklerinizi besleyen ve saç tipinize uygun maskeleri sizlere sağlar.

Yoruma Kapalı.