Bayanların en çok tercih ettiği uygulamalardan bir tanesi olan, saç kaynak uygulamalarının bazı türleri, aynı zamanda doğal saçı besler. Keratin saç kaynak uygulaması bu uygulamalardan bir tanesidir.

keratin saç kaynak

Keratin maddesi, vücudumuzun bazı bölgelerinde yeterli miktarda bulunur. Saç ve tırnaklarda üretilen bu madde, saç ve tırnakları besler ve sağlıklı kalmasını sağlar. Saç kaynak uygulaması yaptırarak, dolgun saçlara keratin kaynak ile sahip olun.

Keratin Saç Kaynak ile Saçlara Dolgu Takviyesi

Keratin maddesinin saçları besleyen etkisi, saç kaynak uygulamalarında kullanılır. Keratin saç kaynak uygulaması, keratin maddesi kullanılarak, protez saçlar doğal saçlara yapıştırılır. Keratin maddesinin kalitesi, saç kaynak uygulamasının, ne kadar başarılı olduğunu gösterir.

keratin saç kaynak modeli

Bu uygulama sırasında özel ısıtıcı ve yapıştırıcı makineler kullanılır. Saça herhangi bir zarar vermeyen bu uygulamayı, uzun bir süre kullanmak mümkündür. Bu uygulamanın avantajlarından bir tanesi de, saçlara diğer bakım işlemlerinin yapılabilmesidir. Bu uygulama yapıldıktan sonra, saçlara kuaför işlemleri rahatlıkla yapılabilir. Bu yönü ile bayanlar arasında oldukça fazla tercih edilen bir yöntemdir.

Yoruma Kapalı.