Gelin saçınıza karar verme aşaması, gelinliğinizi belirledikten hemen sonradır. Üzerinize oturan gelinlik modeli seçtiyseniz, ağır saç stillileri güzel durur. Dökümlü gelinlik modellerindeyse, yumuşak saç modelleri güzeldir.

gelin başı

Özel gelin başı modelleriyle saçlarınız daha dolgun ve gösterişli hale gelecek. Yarım topuz, tam topuz ya da dalgalı topuz modellerini gelinliğinizin modeline uygun belirlemeniz önemlidir.

gelin başı modelleri

Mükemmel Gelin Başı Modelleri

Modern ve klasik tasarımlarla süslenmiş gelin başı modelleri, saçlarınızın havasını birden değiştirecek ve sizi gecenin yıldızı haline getirecektir.

gelin topuzu

Bahçe düğünü tercih edenlerin seçtiği modellerde rahat topuz ya da düz saç modellerine rastlayabilirsiniz. Duvakla, taçla süslendirilmiş özel modeller, saçları belirgin hale getirir.

Gelin başı modelleri ve tasarımlarıyla Atrium Paris kuaför, son dönemin en göz alıcı saç modellerini sizlere sunar. Gelin saçının, düğün gecesi gösterişli olması önemlidir.

gelin saç modelleri

Yüz tipinize uygun en doğal ve göz alıcı modeller sizlere en gösterişli seçenekleriyle sizlere sunulur. Gelinlik modelinizin çizgileriyle uyumlu saç modelleriyle hem şık hem de havalı görüneceksiniz. Binlerce modelin sergilendiği gelin başı saçları sizlerin beğenisi için özel tasarlanmıştır.

Yoruma Kapalı.