Kaynak işleminde gerçek kaynak saçlar kullanılır. Yüzde yüz gerçek saç kullanılan kaynak işleminde uygulama sonrası saçlar hem doğal görünür hem de kullanım kolaylığı sağlar.

saç kaynak

Gerçek Kaynak Saç ile Doğal Saçlar

Kaynak en çok tercih edilen saç uzatma yöntemlerinden birisidir. Boncuk, keratin, mikro kaynak gibi çeşitleri olan kaynak işleminde kullanılacak saçların kalitesi ve özellikleri işlemin başarısını artıran etkenlerin başında gelir. Birçok kuaför ne yazık ki gerçek insan saçı yerine Çin malı plastik saç kullanmayı tercih ederek hem uygulamanın başarısız olmasına hem de uygulama sonrası saçların kalitesiz ve yapay görünmesine neden olabiliyor. Bu nedenle kaynak yaptırmadan önce kuaförünüzle konuşup, gerçek kaynak saç kullanıp kullanmadığını öğrenmelisiniz.

saç kaynak yapımı

Gerçek kaynak saç, hem saç yapısı hem de rengi ile uyumlu olmalıdır. Yapı ve renk olarak mevcut saça uygun kaynak saç seçimi kaynak uygulaması sonrası ortaya çıkan fotoğrafın kusursuz olmasını sağlar. Yapay saçlar ise son derece kötü bir görüntüye neden olacağı için profesyonel kuaförler tarafından tercih edilmez. Atrium Paris Kuaför tüm kaynak uygulamalarında yüzde yüz insan saçı kullanılarak hazırlanan kaynak saç kullanmaya özen gösterir. Siz de kaynak yaptırmayı düşünüyorsanız, tercihinizi Atrium Paris Kuaför’den yana yapabilirsiniz.

Yoruma Kapalı.