Uzun, hacimli, parlak ve doğal saçları olmasını kim istemez ki? Saç uzatma teknikleri onlarca yıldır gelişme halinde idi. Bir çok varyasyonları ile denendi ve en gelişmiş sağlıklı yöntem olan Mikro Saç Kaynak ile nihayet özlem bitti. Saç kozmetiğinde gelinen son nokta olan ”Görünmez Mikro Kaynak” önceki tekniklerde yaşanan ek yerlerinde belli olma problemine de son veriyor.

mikro kaynak

mikro kaynak

Hayalet Saç Kaynağı Mikro

Doğal saçın yapısında da bulunan keratin maddesinin özel bir versiyonu olan yapıştırıcı jel Mikro Kaynak işlemine uygun hale getiriliyor. Bu özel jel ile orijinal saça eklenen saç tutamı titizlikle birbirine tutturuluyor. Çok ince saç tellerine yapılan işlemin hassasiyetle uygulanması gerekiyor. Özel şeffaf tutturucu jel, kuvvetli bir şekilde saçları birbirine kenetler. Ek yerleri  saçın doğal rengini alır ve saç ile bütünleşir.

mikro saç kaynak modelleri

mikro saç kaynak modelleri

Uzmanlık gerektiren Görünmez Saç Kaynak, saçın yoğunluğu ve kalitesine göre 2-4 saatlik zaman diliminde tamamlanabiliyor. Saçlarınızın uzama hızına bağlı olarak 4-9 arası kullanılabilen  Görünmez Mikro, saça zarar vermeden çıkartılıyor ve istenildiğinde tekrar takılabiliyor. Fırçalanabilir, taranabilir, istenilen her model ve işlem tereddütsüz yapılabilir. Doğal saçınızdan farksız ve görünmez olan Mikro Kaynağı çıplak gözle fark etmek imkansızdır.

Yoruma Kapalı.