Halka kaynak uzun saç seven birçok kadın tarafından tercih edilen saç kaynak türlerinden bir tanesidir. Hiçbir kimyasal madde kullanılmadan uygulanan halka kaynak doğal olduğu için oldukça sık tercih ediliyor. Bu nedenle halka kaynak yaptırmayı düşünen kadınlar konu ile ilgili diğer ayrıntıları da doğal olarak merak ediyor.

boncuk saç kaynak

boncuk saç kaynak

Bu merak konularından bir tanesi de halka kaynağın nasıl çıkarıldığıdır. Bu yazımızda siz değerli okuyucular için halka kaynağın nasıl çıkarıldığından söz etmek istedik.

halka kaynak

halka kaynak

Halka Kaynak Hakkında

Yaklaşık olarak 3 veya 4 aylık kullanım süresi ertesinde çıkarma aşamasına gelince tepe noktasından başlanır. Çıkarma işlemi halkalar takılınca kullanılan pense aleti kullanılır. Halka kaynaklar tutturulduğu yerin tersine pense yardımı ile gevşetilmesi ile açılır. Zaten oldukça sık tercih edilmesi ve rağbet görmesi sebebi halka ya da boncukların kolay bir şekilde çıkarılabilmesindendir.

kısa saça halka kaynak

kısa saça halka kaynak

Sonuç olarak siz de halka kaynak yaptırma planları içinde iseniz siz değerli okuyucular için önerimiz Atrium Paris kuaför salonu olacak. Salonda işinde ehli olan kadro sayesinde saçlarınız güvenilir ellerde olacak.

Yoruma Kapalı.