Saçlarınıza kaynak yaptırmaya karar verdiğiniz zaman kaynak işlemini profesyonel kadrolara yaptırmayı ihmal etmeyin. İstanbul saç kaynak ile saçlarınıza istediğiniz görünümü kısa sürede verebilirsiniz. Doğal saçlar kullanıldığı için saçlara şekil rahatlıkla verilebilir ve isterseniz saçlarınızı farklı renklere boyatabilirsiniz. Saçlarınız denizde bozulma sorunu yaşamaz. Kötü hava şartlarından da etkilenmez.

sac-kaynak

sac-kaynak

Saç Kaynak Uygulamaları Nasıl Yapılır?

Doğal saçlar kullanılarak yapılan kaynak işlemlerinde amaç saçları hacimli ve gür göstermek. Saçı dökülen kişilere de uygulanır ve çok iyi sonuçlar alınır. Saç tipinize uygun yöntemlerle kaynak uygulamaları özel yapıştırıcılar eşliğinde saçlara uygulanır. Özel solüsyonu ve makinesiyle saç dipleri zarar görmez.

Saçlara sadece yapıştırıcı yöntemiyle kaynak saç yapılmaz. İsterseniz boncuk kaynak yöntemi uygulatabilir ve istediğiniz an saçınızdan çıkarabilirsiniz. Yapıştırıcı kullanıldığı zaman saçta kalma süresi daha uzundur. Kaynak saç yaptırdığınız zaman düzenli bir bakım uygulatırsanız saç kaynağının ömrünü uzatırsınız. Her renk saç tipine uygulanır ve saçlara güzel çözümler sağlar. Kimse saçınızda kaynak saç olduğunu anlamaz.

sac-kaynak

sac-kaynak

Yoruma Kapalı.