Sağlıklı, gür ve uzun saçlara sahip olmak artık sizin için de hayal olmaktan çıkıp gerçeğe dönüşebilir. Bir dönem yüksek rakamlarla telaffuz edilse de artık kısa saç kaynak fiyatları çok daha makul rakamlara gerilemiş durumdadır.

kaynak saç

İsteyen herkes bütçesini zorlamadan saç kaynak işlemini yaptırabilir. Hangi saç kaynak yönteminin tercih edildiğine bağlı olarak ödenmesi gereken ücret de değişecektir.

kısa saç kaynak

Minimum Ödeme İle Maksimum Uzunlukta Saçlar

Genel olarak hangi merkezde saç kaynak uygulamasını yaptırdığınıza bağlı olarak da kısa saç kaynak fiyatları değişkenlik gösterecektir. Genellikle bu işlemin fiyatı 300 TL ila 1200 TL arasında değişmektedir.

saç kaynak

Sadece 100 TL – 150 TL gibi rakamların talep edildiği saç merkezleri de bulunmaktadır. Ancak saç kaynak merkezi seçiminin önemli olduğunu ve kaliteli bir uygulama ile kaynakların çok daha uzun süre kullanıldığı unutulmamalıdır.

saç kaynak uzmanı

Organik saç kaynak fiyatları 700 TL – 1200 TL arasında değişmektedir. Keratin saç kaynak fiyatları ise 350 TL – 500 TL arasındadır.

uzun kaynak

Boncuk saç kaynak fiyatları ise çok daha makul rakamlara sahiptir. Bu uygulama için genellikle 300 TL – 400 TL arasında bir ödeme yeterli olmaktadır.

Yoruma Kapalı.