Mikro kaynak genellikle kulak hizası ve daha kısa olan saçlara uygulanan kaynak türüdür. Bu kaynak diğer eklemelere göre daha uzun ve zahmetli bir iştir. Ancak saçınızın kısalığı her ne olursa olsun saçlarına kaynak yaptırarak daha uzun ve sağlıklı görünmesini sağlayabilirsiniz.

mikro sac kaynak

Mikro kaynak kelime anlamı gibi küçük detaylarda bile olumlu sonuç alabileceğiniz bir kaynak türevidir. Saçınızı bölümlere ayırarak eklenen kaynak ile işlem sonunda istediğiniz uzunluktaki saçlara sahip olmak sizin elinizde

İşlemlerinizin İçin Merkezinizi İyi Seçin

mikro saç kaynak fiyatları

Elbette kaynak yaptırmak için merkezinizi iyi seçmelisiniz. Uzman kadrosu ve başarılı geçmişi ile müşterilerini memnun eden Bülent Yılmaz ve ekibi ile adım adım mutluluğa yaklaşabilirsiniz. Kişiye özgü modelleri ve güzellik hakkında aklınıza gelebilecek her türlü ihtiyacınız için atrium kuaförü seçebilirsiniz.

mikro saç kaynak modelleri

İnternetteki hizmetleri ile de siz müşterilerine olumlu hizmetler sunmaya çalışan merkez http://www.atriumpariskuafor.com/sac-kaynak/mikro-kaynak.html internet siteyi sayesinde aklınıza gelecek her türlü soru işaretini gidermeye çalışıyor. Güzel görünmek her bayanın hakkındır.

Yoruma Kapalı.