Yaygınlaşan saç kaynak yöntemleri ile beraber kadınların aklına birçok soru takılıyor? Bu sorular arasında yer alan kaynak  saçın çıkartılması işlemi de son yıllarda oldukça merak konusu oluyor. Kaynak yöntemlerinin türüne bağlı olarak değişiklik gösteren çıkarma işlemi, aslında oldukça kolay şekilde gerçekleştiriliyor. Çıkartma işlemi, özellikle boncuk kaynak yönteminde biraz zorluk taşıyor. Saç kaynak nasıl çıkartılır? Sorusuna siz de yazının akışından kolaylıkla cevap bulabilirsiniz.

Kaynak Sac Nasil Cikartilir

Kaynak Sac Nasil Cikartilir

Saç Kaynağın Çıkartılma İşlemi

Halka kaynak yönteminde çıkartma işlemine, tepe noktasından başlanıyor. Çıkartma işlemi, tıpkı takma işleminde olduğu gibi pense yardımı ile gerçekleştiriliyor. Saç kaynakların tutturulduğu yerden pense yardımıyla ters işlemle kaynak saçları açmanız gerekiyor. Bu kısa işlemle çıkartılan kaynak saçlar, gerekli bakım yapıldıktan sonra yeniden kullanılabiliyor.

İşlem esnasında herhangi bir rahatsızlık duyulmadığı için sağlık açısından da bir sorun yaşanmıyor. Kaynak saçlarınız, yaklaşık yarım saat içerisinde tamamen saçınızdan çıkartılabiliyor. Halkalı kaynağın en büyük avantajı da, kolayca çıkartılabilir olmasında  yatıyor. Kaynak saçlarınızı ister kendiniz isterse de kuaforünüz yardımıyla kolayca çıkartabilirsiniz. Temizliğini yaptırarak daha sonra yeniden taktırmak amaçlı saklayabilirsiniz.

Kaynak Sac Nasil Cikartilir

Kaynak Sac Nasil Cikartilir

Yoruma Kapalı.