Saç kaynak yöntemleri günümüzde  diğer saç çözümlerine nazaran oldukça etkili sonuçlar veriyor. Yapıştırma, sıkıştırma, ekleme ve bağlama gibi çeşitli yöntemlerle uygulanan saç kaynak yöntemleri saçın gürlüğüne, yapısına ve rengine göre farklı şekilde uygulanıyor. Bu çeşitler arasında en fazla kullanım imkanı sunan ve gerçeğe yakın etki veren saç kaynak yöntemi mikro saç kaynaktır.

kaynak saç modeli

Mikro saç kaynak yapımında bazı noktaların dikkate alınması gerekiyor. Örneğin: Saçı ince telli ve az olanlarda bazı durumlar dışında mikro saç kaynak uygulaması verimli olmuyor. O nedenle saçın doğal yapısında bazı sorunlara yol açmayan yöntemler tercih edilmeye çalışılmalıdır. Saç kaynak yöntemleri arasında en fazla düşündüren soru ise saç kaynak ne kadar sürer? Sorusudur. Netice de kaynak yaptırmaya karar veren kişiler bu uygulamanın uzun süre kullanmak isteyeceklerdir.

Hangi Saç Kaynak Ne kadar Süre Kullanılır?

Genellikle günümüzde en revaçta olan saç kaynak yöntemleri mikro ve halka kaynaktır. Teknolojiye paralel olarak gelişme gösteren bu kaynak yöntemi diğer çeşitlere nazaran 6 aya varan sürelerde kullanım imkanı sunar.

kaynak saç modeli

Bunun dışında halka kaynak yöntemi yaptıran bayanlar da 6 ay bu saç kaynak yöntemini rahatlıkla kullanabilirler. Sizlerde her türlü saç kaynak yöntemleri için Atrium Kuaföre farkına güvenebilirsiniz.

Yoruma Kapalı.