Saç bakımı ile saç dipleri güçlenir ve sağlıklı hale gelir. Saçları Korumanın yolları ile sizler yaz ve kış ayında saç köklerinizi güçlendirecek ve saçlarınızın nefes almasını sağlayacaksınız.

boyalı saçlar

Saçlarınız özellikle kullandığınız sprey ya da kaliteli olmayan şampuanlar yüzünden zamanla aşınır. Saçlarınıza bu sebeple düzenli olarak maske yapmalı ve masaj ile saçlarınızı güçlendirmelisiniz.

doğal saçlar

Saçlar Doğal Yöntemlerle Eski Haline Getirilir

Saçları güçlendirmek için özellikle içten de iyi şekilde beslenmeniz gereklidir Bol su içmeniz ve B vitamini açısından yüksek değerli gıdalar tüketmeniz önemlidir. Saçları korumanın yolları sizlerin saçlarını canlı gösterecek ve bütün yıl canlı kalmasını sağlayacaktır.

saç bakımı

Düzenli şekilde evde sizler kolayca saçlarınızın bakımını sağlayabilirsiniz. Bitkisel yağ karışımlarından yararlanarak saç diplerinizi besleyebilir ve güçlendirirsiniz. Saç bakım yağları içerisinde Hindistan cevizi yağı ve çam terebentini özellikle saçların korunmasında önemli bir etkendir.

saç yapımı

Şampuanlarınızın içerisine koyacağınız çam terebentini özellikle saçların güçlenmesini sağlayacaktır. Saçlarınıza üzüm sirkesi kullanmaktan kaçınmayın. Her yıkanma sonrası mutlaka saçlarınızı sulandırılmış sirke ile durulayın.

Yoruma Kapalı.