Uzun, ışıltılı ve göz alıcı saçlara sahip olmak her kadının hayalidir. Ancak bakımı zor, zahmetli ve zaman alıcıdır. Bu noktada en büyük destekçiniz kaynak saç uygulamalarıdır.

boncuk kaynak saç

Saç uzatma yöntemleri içinde boncuk kaynak saç uygulaması çabuk ve kolay yapılmasından dolayı en çok tercih edilen yöntemlerden biridir.

Boncuk Kaynak Saç Uygulaması

Saçınıza uygulanacak tutamların miktarı az ya da çok olsun önemli olan saçlarınızın dokusu ile uyumlu olmasıdır. Doğal saç seçiminin dışında kullanılacak boncukların kalitesi de çok önemlidir. Amaç saçların daha gür, uzun ve dolgun görünmesini sağlamaktır.

boncuk kaynak saç

Saç diplerine mikro boncuklar ile saç tutamları özel penseler yardımıyla sıkıştırılarak uygulanır. Uygulama saçınızın gürlüğüne bağlı olarak ortalama 150-250 tutam arasında değişiklik gösterir. Bu tutamların gramajları da bu sayıyı etkileyebilir. İdeal boncuk saç kaynak uzunluğu 60 cm, ağırlığı 0,70 gram olanlardır. 200 adet kaynak saç uygulaması ise yaklaşık 2 saat sürer.

boncuk kaynak saç
Saçını hızlı bir şekilde uzatmak isteyenler bu uygulamayı güvenle yaptırabilirler. Ancak uzmanlar son 6 ay içinde saç derisinde operasyon geçirmiş kişilerin yaptırmamasını öneriyor.

Yoruma Kapalı.