Saçlarınızı uzatmak istediğinizde seçebileceğiniz yöntemlerden biri de keratin saç kaynağıdır.  Diğer kaynak saç yöntemleri de gelişen kozmetik teknolojisine uyarak gelişme gösterse bile belki de sonuçta en uygun yöntemlerden biri keratin kaynaktır. Çünkü saçın doğal yapısını zaten ketarin oluşturur. İnsan vücudunda tırnakların da ana maddesi zaten keratindir.

keratin saç kaynak

Bu yüzden keratin kaynak estetik ve hijyen açısından saça mükemmel bir uyum gösterir. Keratin, saçın ana maddesi olarak sağlamlık ve dayanıklılık da sağlar, sıcaktan etkilenmez. Erime ve yapışma yapmaz. Keratinli kaynak, saç yapınızla aynı olduğundan dolayı, renklerde bir sorun yoksa dışardan fark edilmez. Yani keratin kaynak kimyasal olarak saça çok uygundur.

Uygun Fiyat Aralıkları

Şu anda ucuz fiyatlı keratin saç kaynak deneyebilirsiniz. 60-65 cm. saçlar 1.75TL. 65-70 cm saçlar 2.00TL ve 70-75 cm. arası saçlar ise 2.50TL. olarak bulunabiliyor. Ama bu konuda sizin en büyük yardımcınız saç kaynağında tecrübeli, usta bir kuaför olacaktır.

keratin saç kaynak modeli

Hangi yöntemi saçınıza uygun olarak seçeceğinize onunla birlikte karar vermek sizi sonuçta saçlarınızla ilgili yaşayacağınız sorunlardan da kurtarır. Ayrıca kaynak saçınızın kullanma süresi bittiği zaman yani her yöntemde ortalama olan altı aylık sürenin sonunda ekleme yaptırdığınız kaynak saçlarınızı çıkartmak için de kuaförünüzün ustalığına ihtiyacınız olacak.

Yoruma Kapalı.