Ham saç olarak da bilinen virgin saç saçlarını uzatmış olan kişilerden kesilerek alınan saçlara verilen isimdir. Bu ham saçlar kesildikten sonra dezenfekte edilerek lastikle sıkıca bağlanır ve satışa sunulur. Bu saçlar daha sonra saç kaynak merkezlerinde postiş, peruk ve çıt çıt gibi işlemler için kullanılır.

saç modelleri

Daha çok ham saç olarak bilindiği için günümüzde en fazla sorulan sorulardan birisi de virgin saç nedir? Sorusudur.  Remy bulk hair ismiyle de bilinen bu saç kalitelerine göre ayrılır. 1A Grade, 3A Grade, 4A Grade diyerek giden bu kalite sınıfları toplamda 7 sınıfa ayrılmıştır.

Ham Saç Kullanım Ömrü Ne Kadardır?

En yüksek kalite ham saçlar 5A Gradeden başlayarak 7A olana kadar devam eder. Bu saçlar platin rengine kadar rahatlıkla açılabilir. Geneli parlak, yumuşak ve canlı bir görünüme sahiptir. Bu saç sınıflamasında yer alanlar dolaşma yapmaz ve genellikle postiş yapımında kullanılır.

saç modelleri

Bu saçlardan 1A ile 3A arası sorunsuzca 3 ay boyunca kullanılabilir fakat daha yüksek kalitedeki saçlar uzun yıllar kullanım imkanı sunar. Sizde tüm saç işlemleriniz için alanında uzman kadrosuyla birçok başarıya imza atan Atrium Paris Kuaförü tercih edebilirsiniz.

Yoruma Kapalı.