Her mevsim rahatlıkla kullanılabilen bal köpüğü rengi göz alıcılığı ve ışıltılı duruşu ile de bayanların son zamanlarda en çok tercih ettiği renk. Çok uzun ya da çok kısa saçlara nazaran orta boy saçlarda bu renk daha bir ahenk yaratmaktadır.

bal köpüğü modeli

Bronz tene sahip olan bayanlarda daha göz alıcı olmakla birlikte eğer açık tenliyseniz üzülmeyin, size de bal kahve çok uyacak ve genel itibari ile renge yakın bir ton oluşturacaktır. Bu rengi kuaför salonlarına giderek rahatlıkla yaptırabilirsiniz.

bal köpüğü

Tutturulması Zor Renk

Renk tonu olarak tutturulması zor olduğundan kuaförde yapılması riskleri azaltarak saçınızın istemeyeceğiniz turuncu bir renge bürünmesini engellemiş olursunuz. Piyasada satılan birçok bal köpüğü rengi olmasına rağmen vaat edilen renge kavuşmak isterken kötü sonuçlar çıkabilmektedir.

tutturulması zor renk

Evde Boyamak İsteyenlere Öneriler

evde boyama için öneriler

Kahve köpüğü ile altın sarısı tonlarını karıştırarak elde edebileceğiniz gibi özellikle koyu saç rengine sahip olanlara önerim ise açık sarı ile küllü kahveyi karıştırarak kullanmalarıdır. Bu şekil de bir karışım hazırlanarak arzu ettiğiniz bal köpüğü rengine evinizde boyama işlemini gerçekleştirerek yapabilirsiniz.

 

bal köpüğü rengi

Yoruma Kapalı.