Bitkiler insanoğluna verilmiş en güzel armağanlar. Her hastalığa ve her türlü güzellik formüllerine ilham veren bitkiler sayesinde türlü dertlere çözüm bulunabilmesi ve türlü güzellik ürünlerinin yapımında kullanılması gerçekten önemli. Kadınların özellikle ilgi duydukları botanik ve güzellik alanları birbirleri ile son derece bağlantılı.

bitkisel ürünler ile saçlarınız yeniden canlansın

Örneğin bitki özlerinden elde edilen yağlar ile saç ve cilt için bakım kürleri oluşturmak mümkün. Bu sayede daha sağlıklı ve canlı saçlara ve cilde kavuşulabilir. Bitkisel ürünler ile saçlarınız yeniden canlansın diyorsanız ilk olarak bitkilerin ne işe yaradığını ve birbirleri ile etkileşime girdiklerinde nasıl sonuçlar verebileceklerini önceden öğrenmeniz gerekli.

Argan Yağı

Saçın hızlı uzamasına yardım eder. Saç hücrelerini ferahlatıp canlandırır. Işıltılı bir görünüm kazanmasına yardım eder. Tüm saça uygulanarak bir gece boyunca bekletilmesi ve yıkanması gerekir.

saç bakımı

Kantaron Yağı

Saç köklerinin ve saç tellerinin beslenerek güçlenmesini sağlar. Zayıf ve ince telli saçlara düzenli olarak uygulandığında saç tellerinin kalınlaştığı ve güçlendiği gözlenebilir. Hafta bir kez 1 saat saçta bekletilmesi yeterlidir.

Papatya Suyu

Yağlı bir yapıya sahip olan saçların arınmasında etkilidir. Sürülüp güneşin altında bekletildiğinde saçlarda doğal bir renk açılımı sağlar.

Yoruma Kapalı.