Günümüzde yaygın olarak uygulanan ve her kesimden bireylerin ilgi duyduğu kaynak saçlar farklı yöntemleri ile kullanıcıların seçimine sunuluyor.

boncuk kaynak

Mikro jel kaynak saç, kreatin kaynak saç, silikon kaynak saçların yanı sıra kuşkusuz en çok rağbet gören yöntemlerden biri de boncuk kaynak saçlar. Uygulanmasında kullanılan teknikleri ile boncuk saç kaynağın özellikleri diğer yöntemlerden farklıdır.

Boncuk Saç Kaynağın Diğer Yöntemlerden Farkı

Boncuk saç kaynak uygulamasında diğer kaynak saç tekniklerindeki gibi kimyasal yapıştırıcılar kullanılmıyor. Mini halkalar kullanılarak yapılan boncuk saç kaynak, ben saçlarıma kimyasalllar sürmek istemiyorum diye düşünüyorsanız tam size göre. Mikro jel saç kaynak, kereatin kaynak, silikon kaynakta, yapılırken olduğu gibi saçlar çıkarılırken de kimyasal bir çözücü kullanılıyor. Boncuk saç kaynak çıkarılırken ise bir pense yardımıyla halkalar çözülüyor.

boncuk saç kaynağın özellikleri
Boncuk saç kaynağın bu özelliklerini göz önünde bulundurarak tercih edenlerin, bu son derece şık ve doğal görünen kaynak saçların kullanımında ufak bir sorun belirginleşebiliyor. Kullanılan metal halkaların bazı görüşlere göre uyurken rahatsızlık verdiği gibi.

Yoruma Kapalı.