Saç kaynak yöntemleri içerisinde en pratik ve kolay yapımı ile beğeni toplayan boncuk kaynak tüm saç tiplerine rahatlıkla uygulanır. Saça yapılma aşamasında herhangi bir yapıştırma kullanılmaz. Evinizde kendinizde rahatlıkla çıkarıp kullanabilirsiniz. Etki süresi 16 haftadır. Saç köklerine işlem uygulanmadığı için sıklıkla tercih edilir.

halka kaynak

Boncuk Kaynak ile Saçlarınız Doğallık Kazanacak

Saç kaynak yöntemleri içerisinde şu an Türkiye’de sıklıkla kullanılan boncuk kaynak diğer adı ise halka kaynak yöntemi ile saçlarınızda herhangi bir işlem olduğunu kimse anlamaz. Modern görüntüyü saç kaynakları ile kendinize sağlarsınız. Saçlarını uzatamayanlara en doğal çözümlerdir.

boncuk kaynak

Atrium Paris kuaför uzman kadrosu ile sizlere özel geliştirilmiş teknikleri saçlarınıza zarar vermeden uygular. Saç kaynak konusunda tecrübesi ile saçlarınız en doğal görüntüye kavuşur. İstediğiniz boyda saçlarınıza kaynak yaptırabilir ve güvenli şekilde kullanabilirsiniz.

boncuk kaynak modelleri

Modern görüntüyü sağlarken istediğiniz şekli de kolaylıkla verebilirsiniz. Saç kaynağı konusunda uzman kadro eşliğinde sizlere özel doğal tasarımları profesyonel kadro eşliğinde Atrium Paris kuaför kalitesinde bulacak ve özgün tasarımlarla daha güzel olacaksınız.

Yoruma Kapalı.