Atrium Paris Kuaför, kendini daha iyi hissetmek isteyen kadınlara hizmet vermeye 1989 yılından beri devam ediyor. Peki Atrium Paris Kuaför’ün sihirli eli olan Bülent Yılmaz kimdir?

Bülent Yılmaz

1965 yılında dünyaya gelen ve bir saç uzmanı olarak kadınları olduklarından çok daha güzel ve alımlı hale getirmek için çalışan Bülent Yılmaz, özellikle yurt dışında aldığı eğitimler ile kendini geliştiren bir kuaför olarak karşımıza çıkıyor.

Bülent Yılmaz

Almanya, İtalya ve Fransa’da aldığı profesyonel eğitimler ile, saç tasarımı, saç renklendirme, saç ışıklandırma, keratin uygulaması gibi saç bakımını destekleyen uygulamalar ve özellikle saç kaynak yapımında adından oldukça söz ettiren Bülent Yılmaz, Atrium Paris Kuaför ile tüm bu deneyimlerini sizinle paylaşıyor.

Saç Kaynak Hizmetinde Çığır Açıldı

Bülent Yılmaz, özellikle son yıllarda oldukça sık kullanılan saç kaynak uygulamasında verdiği profesyonel hizmet ile bu alanda çığır açmış durumda. Mikro saç kaynak uygulamasında sayılı usta ellerden biri olan Bülent Yılmaz ile siz de bu deneyimi yaşayabilirsiniz.

Bülent Yılmaz

Saçınızda herhangi bir sorun meydana gelmeden, kaliteli ve uzun ömürlü bir saç kaynağı istiyorsanız mutlaka Atrium Paris Kuaförü ziyaret ederek Bülent Yılmaz’ın sihirli dokunuşlarından yararlanmalısınız.

Yoruma Kapalı.