Saçlarınızın uzun olmasını istiyorsunuz ama sabredip uzamasını da beklemek istemiyorsunuz, bu durumda çözümünüz saçınıza kaynak yaptırmaktır. Ama bu işlemi yaptırırken dikkat edeceğiniz bazı noktalar olduğunu unutmayın.

saç kaynak

Bunların başında yaptıracağınız kaynak saçın yöntemini belirlemek gelir. Kuaförünüz uygun yöntemi bulmak için size yardımcı olacaktır. Fiyatlar da zaten seçtiğiniz yönteme göre belirlenmektedir. Ama hangi uygulamayı seçerseniz seçin sonuçta saçlarınız doğal gözüksün.

Doğal Ağırlık Doğal Renk

Dikkat etmeniz gereken ikinci nokta kaynak yapılacak saçların kalitesidir. Birinci sınıf işçilik, eklenecek saçlarda yüzde yüz doğal gerçek saç kullanmak, kendi doğal saçlarınıza en uygun kalınlıkta ve parlaklıkta olan, saçlarınızın doğal dalga yapısına denk düşecek kaynak saçlar seçmek sonuçta size doğal görünümlü ve kaliteli bir sonuç sağlayacaktır.

saç kaynak modeli

Kaynak saç yaptırmada kaç adet tutam kullanıldığı değil, toplamda kaç gram saç kullanıldığına dikkat edin. Doğal görünümlü ucuz saç kaynak ancak kaliteli ürünler kullanıldığında ve sonuçta istediğiniz gibi bir görünüme kavuştuğunuzda gerçekleşmiş demektir. Daha gür saçım olsun diye fazla kaynak yaptırmanıza gerek yok. Kendi doğal saç ağırlığınız neyse ona uygun miktarda ilave yaptırmanız gerek. Bu noktalara dikkat ederseniz siz de bir anda uzun saçlı olabilirsiniz.

Yoruma Kapalı.