Saç kaynağı yaptırmayı düşünüyor ve saçlarınızı olduğundan daha uzun ve dolgun göstermek istiyorsanız doğal görünümlü ucuz saç kaynak uygulamalarından yararlanabilirsiniz. Tamamen bütçenize uygun fiyat seçenekleri ile profesyonel kuaför salonlarında tecrübeli ve eğitimli kişiler tarafından uygulanmakta olan kaynak uygulamaları ile dolgun ve sağlıklı saçların sahibi olabilirsiniz.

saç kaynak

Doğal görünümlü saç kaynaklarını yaptırdığınız zaman dışarıdan bakıldığı zaman saçlarınızda herhangi bir işlem uygulandığı kesinlikle belli olmamaktadır. Gündelik aktivitelerinizin tamamını kaynak saçlarınız ile birlikte yapabilirsiniz.

Saç Kaynağı Ne Kadar Sürede Yapılır?

Ortalama olarak yapılacak kaynağın ve doğal saçlarınızın yapısına göre 2 ile 4 saat gibi kısa bir sürede yapılabilen saç kaynağı uygulamaları, istediğiniz zaman boyayabileceğiniz ve röfle gibi çeşitli bakımlar yapabileceğiniz dayanıklı saçlardır.

saç kaynak modeli

Saçlarınızı yıkarken hafif hareketler ile masaj yapar şekilde şampuan kullanırsanız ve tamamen sıcak su yerine hafif ılık su ile duş alarak saçlarınızı yıkarsanız 4 ile 8 ay boyunca doğal görünümlü kaynak saçlarınızı kullanabilirsiniz. Uygulama yaptıracağınız kişilerin ise uzun ömürlü ve doğal bir görünüm için profesyonel olmasına dikkat etmelisiniz.

Yoruma Kapalı.