Kadınlar her yaşta uzun saçlar ile daha çekici ve daha genç görünürler. Bu nedenle de büyük bir kısmı saçlarını uzatma dileğindedir. Bunun bir yöntemi de herkesin bildiği gibi saç kaynaktır. Saç kaynak yöntemleri oldukça fazla çeşitlerde farklı yöntemlerle uygulanabilen bir saç uzatma yollarıdır. Bu yöntemler arasında mikro kaynak, halka kaynak, mikro kapsül kaynak, keratin kaynak ve slikon kaynak gibi çeşitler mevcut. Peki bunlar içinde  en iyi kaynak saç hangisi? Saç kaynak yaptırmaya karar verenler hangi yöntemi seçmesi gerektiği ve saçı için hangisinin uygun olacağı konusunda tereddüt yaşarlar.

kaynak saç

Biz saç kaynak yaptırma fikrinde olanlara tavsiye olarak halka yani boncuk kaynak yöntemini verebiliriz. Neden diye sorarsanız bu yöntem ile yapılan kaynağın birçok avantajı bulunuyor.

Kaynak Saç

Boncuk Kaynak Ve Avantajları

Boncuk kaynak yapılırken asla saç kimyasal madde uygulanmaz. Ayrıca yine kaynak çıkarılırken de kimyasal maddeler sürülmez. Diğerlerine göre temiz , ilaçsız ve dökülme yapmayan bir yoldur. Saçlarınızdaki boncuklardan rahatsız olmayacağınıza inanıyorsanız bu yöntem sizin için çok uygun olur.

 

 

Yoruma Kapalı.