Modern teknolojiyle birlikte saçlarda da önemli gelişmeler yaşanmaya başladı. Saçları zayıf ve hacimsiz olanlara farklı saç kaynak yöntemleri uygulanarak, saçlarının daha gür hale gelmesi sağlanıyor.

en iyi saç kaynak

En iyi saç kaynak hangisi denildiğinde özellikle bayanların tercihi silikon yapıştırılmadan olan yöntemler. Boncuk ya da diğer adı halka kaynak olan saç kaynak yöntemi günümüzde oldukça popüler.

En Güvenilir Saç Kaynak Yöntemi

Boncuk kaynak yönteminde sadece çıt çıt kullanılıyor. Özel solüsyonlarla saça herhangi bir kimyasal işlem yapılmıyor. 14 hafta gibi bir süre rahatlıkla kullanılabilir. Mikro jel kaynak yöntemi de aslında saça zarar vermediği gibi güvenli şekilde kullanılır. Saç diplerine zarar vermeyen özel solüsyonlar saça uygulanır. Süresi ise 8 ay olup diğerlerinden daha uzundur.

en iyi saç kaynak hangisi

Tüm yöntemlerde saçlarınıza yapılan saç kaynakları istediğiniz an çıkarabilirsiniz. Boncuk kaynak uygulamasında sadece bir pens kullanılıyor. Mikro kaynak teknolojisi mutlaka kendi özel solüsyonlarıyla saçtan çıkarılıyor. Boncuk kaynak güvenli olsa da fön esnasında mikro jel kaynağın daha iyi sonuçlar verdiği gözlemlendi.

Yoruma Kapalı.