En popüler saç kaynaklarından biri şüphesiz ultra incelikte saç ekleme işleminin yapılabildiği görünmez Mikro Jel kaynaktır.  Mikro Jel Kaynak; Mikro tanımından da anlaşılacağı üzere çok ince saç tutamlarının özel bir jel yardımıyla birbirine tutturulması ile saçın istenilen uzunlukta olmasına imkan veren en modern yöntemlerden biri.

mikro jel saç kaynak

Ucuz Saç Kaynağı Rağbet Görmüyor!

Son yılların gözde saç kaynak yönteminde çok farklı fiyatlara rastlanıyor. En ucuz mikro saç kaynak merkezi olarak lanse edilen kimi kuaför salonlarında ucuz malzeme ve ucuz işçilikle yapılmaya çalışılan saç kaynak uygulamalarının, ne kadar gerçeklikten uzak olduğunu söylemeye bile gerek yok sanıyoruz. Ucuzluk, Mikro Saç Kaynak işleminin prestijini  düşüren bir tanımlama olarak görüldüğünden pek de rağbet görmüyor!

mikro jel saç kaynak modeli

Özenle yapılması gereken saç kaynaklarında tanıdığınız, güvendiğiniz, referansları güçlü kuaförler dikkate alınmalıdır. Her ucuz olanın kötü olamayacağı gibi, en iyisi en pahalısı demek de değildir tabii.  Kaynak yaptırdıktan sonra sorun yaşamak istemiyorsanız, saçınızı emanet etmeden önce, kuaförünüzün saç kaynağı tecrübelerini iyice araştırmanızı tavsiye ederiz! Bir kere alınıp biten bir şey değil zira sıklıkla kuaförünüzü ziyaret etmeniz gerekecek!

Yoruma Kapalı.