Günlük yaşamda ya da özel davet öncesinde ister dalgalı ister düz fön çekimi her kanın tercih ettiği en kolay ve zahmetsiz uygulama olup kullanımı da son derece rahattır.

fön çekmek

Fön çekimi sonrasında daha parlak, sağlıklı ve bakımlı saçlara kavuşursunuz. Kuaför salonlarında sıklıkla yaptırılan dalgalı ya da düz fön çekimini evinizde kendinizde uygulamanız mümkün.

Fön Çekerken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Fön çekimi son derece kolay ve zahmetsiz bir uygulama olarak adlandırılsa da aynı zamanda belli bir saç uygulamasının da temelini yaratır. Tek başına fön çekiminin de yeterli olduğu zamanlar da uzun süre fönün kalıcı olmasının temelinde fön çekimi yapan kişinin bu konuda yeterli deneyime sahip olması önemlidir.

fön çekerken dikkat

Saçların iyi durulanmaması sonucun fön sırasında duman çıkma olasılığı fazla olduğundan mutlaka saçlarınızı iyi durulayın. Bu yıpranmayı da en aza indirir. Fön Uygulamasında saç kurutma makinesinin kullanımı da doğru olup aşırı ısı verilmemesi gerekir. Kaynak saç uygulamasına sahip kişiler de fön işlemini rahatlıkla yaptırabilir.

Yoruma Kapalı.