Saça bir veya iki boncuk geçirerek, sonrasında bu boncukların içine ek saç yerleştirilir ve boncuklar bir pens yardımı ile sıkılır.

halka kaynaklı saç

Son derede basit bir işlem olup diğer saç kaynak çeşitlerinde olduğu gibi baş bölgesinde bir yayçizer gibi saçlar toplanır.

halka kaynaklı saç modelleri

Sonrasında küçük demetler halinde saça uygulanır. Kullanılan boncuklar dışarıdan fark edilmez. Çıkarılması kolay olması sebebiyle tercih edilir.

farklı halka kaynaklı saç modelleri

Halka kaynak yaparken mutlaka halkaların iç kısmının silikon olmasına dikkat edilir. Diğer önem arz eden nokta ise saçların doğal saç olmasıdır. Böylece saça her türlü işlem uygulanabilir.

halka kaynaklı saç trendleri

Saçları seyrek olan kişiler tarafından daha çok tercih edilmektedir. Fakat en doğrusu kalın telli ve gür saçlar olması gerekir.İstenildiği kadar saçta kalabilen bu yöntem bazı kuaförlerce 2-4 ay gibi bir süre ücretsiz bakımı yapılır.

Halka Kaynak Saç Fiyatları Nedir?

Kaynak yapılacak saçın yoğunluğuna ve takılan halka sayınına göre değişmekle birlikte 200 ile 900 TL arasında değişiklik gösterir.

halka kaynaklı saç stilleri

Fiyatlar şehirlerarası değişiklik gösterse de büyük şehirlerde bu fiyatlar söz konusu olur.

Halka Kaynak Ne Kadar Sürede Uygulanır?

Tecrübeli kişiler tarafında yapılırsa 1 ile 2 saat arasında sürüyor. Ancak bu tecrübe dışında daha titiz kuaförlerce uzun sürede de yapılabilir.

halka kaynaklı saç tasarımları

Halka Kaynak Saç Döker Mi?

Doğru şekilde yapıldığı takdirde saç dökülmesi gibi herhangi bir sorun yaratmaz.

Yoruma Kapalı.