Kaynak saçlar doğal saçlarınız ile aynı şekilde durabilmektedir. Fakat dikkatsiz ve aceleci bir tavır ile kaynak saç yaptırırsanız çeşitli sorunlar yaşayabilirsiniz. Kaynak saçların doğal durabilmesi için öncelikle kullanılan malzemeleri ve kalitesini iyi araştırmanız gereklidir.

kayak saç modeli

Aklınızda hala kaynak saç doğal durur mu gibi bir soru var ise bunu şöyle açıklayabiliriz; Çin üretimi saçların yoğun olarak kullanıldığı ülkemizde, maliyetinin ucuz olmasından dolayı uygun fiyat adı altında uygulanan bu çin üretimi malzemeye sahip kaynak saçlardan uzak durmalısınız. Ayrıca uygulama yaptıracağınız salonun profesyonel olması da saçlarınızın doğal durması için önemli bir kriterdir.

Kaynak Saç Nasıl Yapılır?

Kaynak saç uygulaması tek bir seans ile doğal saçlarınıza uygulanmaktadır. Saç diplerinize ekilen saç tutamları ile tarzınıza göre istediğiniz tüm saç kaynak tekniklerinden faydalanabilirsiniz.

kaynak saç modelikaynak saç modelikaynak saç modelikaynak saç modelikaynak saç modelikaynak saç modelikaynak saç modelikaynak saç modelikaynak saç modeli

kaynak saç modeli

Isı ile yerleştirilen saç tutamları doğal saçlarınız ile birleşerek bir bütün olarak durur. Uygulama yapıldıktan sonra gündelik hayatınıza devam edebilirsiniz. Eğer kaliteli ve profesyonel saç kaynağı yaptırmak istiyorsanız Atrium Paris Kuaför salonu ile iletişime geçebilirsiniz.

Yoruma Kapalı.