Saçların daha gür ve sağlıklı görünmesini sağlayan saç kaynak yöntemleri oldukça farklı tekniklerle saça uygulanır. Kaynak saç dökülür mü sorusu ilk kez yaptıracakların merak ettiğidir. Kaynak saçın doğru şekilde yapılması ve profesyonel kadrolara yaptırılmasıyla herhangi bir sorunla karşılaşma ihtimaliniz yok. Saçın yapısına uygun teknikler kaynakta kullanılır.

Kaynak Sac Dokulurmu

Kaynak Sac Dokulurmu

Kaynak Saçta Herhangi Bir Dökülme Sorunu Yaşanır mı?

Özel solüsyonlar uygulanarak saçlara takılır. Saç dipleri zarar görmediği için herhangi dökülme sorunuyla karşılaşmazsınız. Saç kaynak yaptırdığınız zaman saçlarınıza bakım yapmayı sürdürün. Düzenli olarak bakım yaptığınız zaman herhangi dökülme ya da başka bir sorunla karşılaşmazsınız.

Uzun ve kısa saçlara uygulanan başarılı bir teknik. İster solüsyon kullanılarak özel işlemlerle yapılır isterseniz de halka kaynak yönteminde olduğu gibi saçlara yapıştırıcı kullanılmadan takılır. Profesyonel kadrolar eşliğinde yüz şeklinize en uygun kaynak yöntemleri uygulanır. Doğal bir görünüm vermesi için uzmanlardan yardım almalısınız. Kaynak saçların en önemli özelliği istediğiniz şekilde saçlarınızı boyayabilir ya da denize girebilirsiniz.

Kaynak Sac Dokulurmu

Kaynak Sac Dokulurmu

Yoruma Kapalı.