Kısa saçlı kadınların büyük bir çoğunluğu uzun saçlara kavuşmak ister ve bu amaçları uğruna birçok yöneteme başvuranları vardır. Uzun saç kadının kendisini daha güzel ve çekici hissetmesine sebep olan bir görüntüdür. Daha genç ve daha dişi görünmek isteyen bayanlar ya saçlarını uzatır ya da kısa ise kaynak yaptırırlar.

kaynak saç

Bu bağlamda bayanların geneli kaynak konusunda tereddütlere sahipler. Bu tereddütlerinin sebebi akıllarındaki kaynak saçta belli olur mu sorusudur. Biz de bu yazımızda size kısaca bu soruya cevap vermek istedik.

 Doğal bir Kaynak Görüntüsü için Önemli Kıstaslar

Kaynak saçın belli olmaması için her şeyden evvel kendi saç renginiz ile birebir aynı renk kaynak tercihi yapmanız gerekir. Eklenen saçın renginin yanında saç yapınıza göre inceliği, kalınlığı, düzlüğü ya da dalgalılığı önemli bir diğer kıstastır.

kaynak saç

Doğal bir saç kaynak için saç kaynak yaptırdığız kuaför ustasının köklü bir deneyime sahip olması gereklidir. Bu nedenle sizlere Atrium Paris kuaförünü tercih etmenizi rahatlıkla önerebiliriz. Kaynak kullanılan malzemelerin hepsi kaliteli olmalıdır. Bu da ancak Atrium Paris gibi kaliteli salonlarda gerçekleşebilir.

Yoruma Kapalı.