Saçlarına kaynak yaptırarak daha dolgun bir görünüm elde etmek isteyen bayanların saçlarının kaynak yapmaya elverişli olmayacak kadar kısa olması durumunda çeşitli bir takım yöntemler ile kaynak işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.

saç kaynak

Genelde kaynak yaptırmak için orta seviyede uzunluğa sahip saçlar üzerinde çalışmak daha kolay ve etkilidir fakat kısa saçlara da mikro saç kaynak, mikro bant saç kaynak, tress saç kaynak gibi yöntemler ile kaynak işlemleri uygulanabilmektedir.

saç kaynak modelleri

Mikro Saç Kaynağı Yöntemini Deneyin

Mikro saç kaynağı yöntemi kısa saçlarınıza hiçbir şekilde zarar vermeden dünya üzerinde seçkin kuaförlerin kullandığı bir yöntemdir.

kısa saç kaynak

Bu teknolojiyi kullanarak kısa saçlarınıza kaynak yaptırmak isterseniz işinin uzmanı ve mikro saç kaynağı konusunda iyi bir eğitim almış kuaförleri ya da kaliteli hizmet veren kuaför salonlarını tercih etmelisiniz.

kısa saç kaynak yapılışı

Eğitimli ve tecrübeli kadrosu ile 1989 yılından bu yana Ataköy Atrium Alışveriş Merkezinde hizmet vermekte olan Atrium Paris Kuaför kısa saçlara kaynak yaptırabilmeniz konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Salonda ayrıca diğer saç kaynak çeşitleri de uygulanmaktadır.

mikro kaynak

Yoruma Kapalı.