Saç kaynak yaptırmak saçlarının uzun ve hacimli görünüme sahip olmasını isteyen kısa saçlı ve çok kısa saçlı bayanlarda saçlarına rahatlıkla saç kaynak yaptırabilir. Farklı tekniklere sahip saç kaynak işlemleri kısa saçlı bayanlara ince dokunuşları ile doğal ve zarif görünümlü saçları oluşturabilmeleri mümkün.

Mikro Saç Kaynak

Kısa saçlara uygulanan en iyi tekniklerden biri olan mikro saç kaynak ile dilediğiniz uzunluktaki saçlara sahip olabilirsiniz. Mikro saç kaynak ince tutamlar halinde alınan saçları mikro işlemler ile şeffaf kapsüllerin eritilmesiyle yaptığı bu teknik hem çok kullanışlı hem de doğal duruyor.

mikro kaynak

Nano Saç Kaynak işlemi ile kısa saça kaynak nasıl yapılır? Nano saç kaynak uygulaması mikro saç kaynağın bir alt dalı olup en son teknoloji ile kullanılan bir tekniktir. Mikro saç kaynağa oranla daha kısa ve seyrelmiş saçlara uygulanan bu yöntem teknolojik ve kaliteli ürünlerin yanında uzman kişilerin teknikleri ile en mükemmel sonuçlara ulaşabilirsiniz.

mikro saç kaynak modeli

Mikro saç kaynak ile saçlarınızı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Gönül rahatlığıyla saçlarınızı tarayabilir, fön çekebilirsiniz. Başınıza ağırlık hissi vermeyen bu yöntem ile kendi saçınızmış gibi rahatlıkla kullanabilmek, kaliteli yapısı ve uzman kişiler tarafından yapıldığında memnun kalmamanız mümkün değil.

Yoruma Kapalı.