Saçlarını mecburiyetten dolayı kestirmek zorunda kalan kişiler veya kestirdikten sonra eski halini geriye isteyen kişilerin başvurduğu yöntemlerden birisi kaynak saç olarak bilinmektedir.

kısa saçlara kaynak

Kaynak saç işlemi uygulamadan önce kuaförünüzü iyi seçmelisiniz çünkü işin uzmanı olmayan kişiler ve eğitimini almamış olan kişiler tarafından özellikle söz konusu kısa saçlar olduğu zaman alacağınız yardım saçlarınıza zarar verebilir.

kaynak saçlar

Kısa saçlara kaynak yapabilmek için ince bir film tabakası ve güçlü yapıştırıcı ekipmanlarına ihtiyaç olur. Kaynak süresinin sonuna gelindiğinde ise pratik bir şekilde saçtan çıkartılması gerekir. Bu yüzden kısa saça kaynak yaptırmadan önce bu ekipmanların eğitimini almış tecrübeli kişilere başvurmanız gerekmektedir.

kaynak yapımı

Uzmana Danışmaktan Çekinmeyin

Normal uzunlukta saçlara göre ense ve tüm saça uygulandığı için kaynak saç için kullanılan saç miktarı normal saça göre 2 ya da 3 kat daha yoğun olmaktadır. Kısa saça kaynak işlemi ortalama 8 ile 9 saat arasında bir zaman alabilir.

kısa saç kaynak modeli

Kısa saçlarınızı tekrar geriye kazanmak için kaynak saç yöntemine başvurmak istiyorsanız konusunda uzman ekibiyle uzun yıllardır hizmet veren Atrium Paris Kuaför markasını tercih ederek bu sıkıntınızı ortadan kaldırabilirsiniz.

kısa saçlar için kaynak

Yoruma Kapalı.