Mikro Kapsül Saç Kaynak Sizin için En İyisi mi?

İstediğiniz uzunluğa kadar saçınızı uzatmak için bir yıl veya daha uzun süre beklemekten vazgeçin. Mikro kapsül gerçek insan saçı uzatmalarıyla, anında yeni güzel ve doğal görünümlü bir saç stili elde edebilirsiniz. Özel mikro teknolojisi, yeni uzunlamasına saçların doğal görünmesi için ilave edilecek saçları doğal saçınızdaki akrabalarına bağlamaya yardımcı oluyor.

mikro-sac-kaynak-modelleri-6-300x300

Mikro Kapsül Saç Kaynak Uygulaması Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Sadece birkaç saat içinde sıcak veya soğuk mikro kapsül yöntemi seçerek, kuaförünüz güzelliğinize uyması gereken saçlarınızı neredeyse bir metre uzatabilir. Akıllıca uygulanan bir işlemde, bağlantı noktaları neredeyse hiç fark etmez, çünkü şeffaf muhafazaların kendileri 3 mm’den büyük değildir ve donör saçlar, köklerden 1 cm mesafede tutturulur. Sabitleme için özel aletler (maşalar, termo tabanca) kullanılır.

Saç kaynak uzantılarının dikkatlice takılması önemlidir. Mikro kapsüller saç uzatma prosedürü için eşleşen saç kaynak uzantısı, uygun uzunluk ve renk tonlarında uyum gereklidir. Kaliteli insan saçı ile gelen gerçek saç uzantılarıyla, hiç kimse kendi saçlarınızla saç kaynak uzantılarınız arasındaki farkı anlayamaz. Dokunduklarında hissedilen yumuşaklık, stil sahibi canlı, inanılmaz hacimli ve çok yönlü görünüm sadece göz kamaştıracak!

Yoruma Kapalı.