Saç kaynak uygulamaları arasında tüm dünyada ve ülkemizde de popüler bir hale gelmekte olan mikro kaynak fiyatları ile de bayanların favori seçimleri olmaya devam ediyor. Diğer saç kaynağı yöntemlerine göre daha hızlı uygulanabilen mikro saç kaynak aynı zamanda diğer kaynak çeşitleri arasında en ekonomik olanı oluyor.

mikro kaynak

mikro kaynak

 Saçlarınızı doğal yöntemler ile olduğundan daha uzun bir şekilde göstermek istiyorsanız gönül rahatlığı ile mikro kaynak uygulamalarını yaptırabilirsiniz.

 Mikro Kaynak Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli?

 Mikro kaynak uygulamalarını yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken nokta hizmeti alacağınız salonun seçimi olmalıdır. Müşterilerine güven vermeyen ve bilinçsiz şekilde bu hizmeti uyguladığını söyleyen salonlardan uzak durmalısınız.

mikro kaynak saç

mikro kaynak saç

 İnternet çağında olduğumuz için saç kaynak salonlarının internet sitelerine de titiz bir şekilde bakmalısınız. İnternet adreslerindeki örnek uygulamalar ve müşteri yorumları sayesinde alacağınız hizmet hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 Dışarıdan bakıldığı zaman fark edilmeyen mikro kaynak saç uygulamalarını yaptırdıktan sonra gündelik aktivitelerinize aynı şekilde devam edebilirsiniz. Mikro saç kaynaklar boyama, bakım, röfle ve deniz suyu gibi maddelerden etkilenmezler.

Yoruma Kapalı.