Günümüzde bayanlar tarafından oldukça yaygın olan saç kaynak hizmeti, kuaför ve güzellik merkezleri tarafından oldukça büyük bir gelir kaynağı olarak görülür. Maddi açıdan çok büyük gelir sağlamasa da oldukça popüler olan saç kaynak hizmetleri gün geçtikçe daha da yaygın olmaktadır. Saç kaynağı yaptıran kadınlar genellikle saçlarını uzun daha güzel ve güvende hissettikleri için yaptırdığı söylenir.

saç kaynak

saç kaynak

Saç Kaynak Çeşitleri

Bazı kadınların saç çıkmama ve uzamama gibi hastalıkları görülür. Bu durumda saç kaynağı hizmeti, hasta olan kadınlar tarafından can kurtarıcı olarak görülür. Saç kaynakları kendi içinde ikiye ayrılır. Bunlar yapışkan ile saçlara yapıştırılan saç kaynakları ve yapışkan kullanılmadan yapılan saç kaynakları diye ayrılır.

saç kaynak modeli

saç kaynak modeli

Yapışkan ile yapılan saç kaynakları da keratin kaynak, soğuk keratin kaynak, mikro bant kaynak mikro jel saç kaynağı olarak görülür. Yapışkan ile yapılmayan saç kaynaklarında ise boncuk kaynak, fix nano balon, tres kaynak olarak kendi aralarında çeşitlilik yaratır. Son zamanlarda gençler ve olgun bayanlar tarafından oldukça popüler olan uygun fiyatlı saç kaynak hizmetini her bölgede bulabilir ve kendinize uygun olanı seçebilirsiniz.

Yoruma Kapalı.