Günden güne özellikle kadınlar tarafından daha da sık tercih edilmeye başlanan saç kaynak daha da yayılmaya ve rağbet görmeye devam ediyor. Kadınların genelinin uzun saça düşkünlüğü sebebi ile başvurduğu yollardan biri olan saç kaynak birbirinden farklı yöntemlerle kaliteli kuaförler tarafından uygulanıyor.

kaynak saç modeli

Saç kaynak yaptırma fikrinden olanların çoğunun aklında saç kaynak kullanımı rahat mı sorusu bulunur. Biz de bu yazımızda sizler için bu konuya dair birkaç şey söylemek istedik.

 Saç Kaynak Kullanımında Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Noktalar

Saç kaynakları dışarıdan bir ekleme ile saçlarınıza eklendiği için vücut gayriihtiyari bazı tepkiler verebilir. Fakat bu kişiden kişiye değişkenlik gösterir. Saç kaynak yaptıranlar banyoda iken saçlarını narin hareketlerle yıkamalıdır.

kaynak saç modeli

Ayrıca kaynakların hemen zarar görmemesi için mutlaka Atrium Paris gibi uzman kadroya sahip olan işinde tecrübeli şahıslara saçlarınızı emanet etmelisiniz. Atrium Paris kuaför salonunda yaptırdığınız herhangi bir saç kaynak oradaki ustanın verdiği önerileri dikkate aldığınız takdirde gayet kolay şekilde kullanılabilir.

Yoruma Kapalı.