Saça kaynak uygulamasının yapılması genelde saçlarını herhangi bir sebepten dolayı kısaltmış ve tekrar uzatmak isteyen bayanların bu zorlu dönemde tamamen doğal yöntemler ile geriye kazanması işlemlerinin tamamıdır.

saç kaynak

En kısa saçlara dahi uygulanabilen saç kaynak teknikleri sayesinde uzun süre boyunca beklemeden doğal ve uzun saçlara sahip olabilirsiniz.

saç kaynak nasıldır ?

Güvenilir ekipmanlar ve profesyonel kuaförler eşliğinde yaptıracağınız saç kaynak uygulamaları ile birlikte kendinizi baştan yaratılmış hissedebilirsiniz.

Saç Kaynak Nasıl Yapılır?

Saçınıza kaynak yaptırmak istiyorsanız öncelikle profesyonel şekilde bu işlemi uygulayabilen kuaför salonlarını tercih etmelisiniz.

saç kaynak modelleri

İşlem oldukça basit ve acı vermeyen bir işlemdir. Saçlar tutamlar halinde saçlarınızın uç kısımlarına eklenir ve doğal bir görünüm elde edilmeye çalışılır.

saç kaynak tipleri

Yaptırmış olduğunuz kaynak saçlar uzun süreli kullanıma elverişli şekilde uygulanmaktadır. Saçlarınız uzadığı zaman saç kaynak yaptırdığınız alttan yeni çıkan saçlarınız ile birlikte belli olmaz.

saç kaynak şekilleri

Yaz aylarında deniz ve güneş ile iç içe geçirdiğiniz tatiliniz boyunca saçlarınızda herhangi bir bozulma yaşamadan tatilinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kaynak saçlarınıza bu tür durumlarda asla bir zarar gelmez.

Yoruma Kapalı.