Saçlarınızı kuruturken istediğiniz şekli verebilirsiniz. Banyodan sonra kabarmasını istemediğiniz saçlarınız var ise hacmini koruyarak hızlı bir şekilde kalıcı şekiller elde edebilmeniz için çeşitli yöntemler bulunmaktadır.

saç kurutma

Kurutma Şeklinize Dikkat Edin

Doğru kurutma teknikleri ile saç şekli elde etmeniz mümkündür. Uzmanlara göre saçların daha dolgun ve hacimli gözükmesi işlemleri saçın kurutulma işlemiyle birlikte başlıyor. Saçınızı kuruturken üst kısımlardan başlarsanız saçlarınıza daha kolay şekil verebilir ve dolgun bir görünüm elde edebilirsiniz.

saç kurutma şekli

Kök kısımlardan uçlara doğru kurutulması gereken saçların evinizdeki aletler ile uygulanması mümkün fakat etkin bir sonuç elde edebilmek için işi bilen uzman birinden destek almanızda fayda var.

saç kuruturken şekil verme

Saçları bu şekilde tersten kurutarak şekil vermek için ekipmanlarınıza hakim değilseniz veya ne yaptıysanız saçınızı kurutarak hacim veremiyorsanız bu işi bir uzman yardımıyla Atrium Paris Kuaför salonunda çözebilirsiniz.

şekil verme

Özel geceleriniz ve davetleriniz için hacim kazandırmak istediğiniz saçları sizlere özel bir şekilde kısa sürede yaratarak geceye daha iddialı bir giriş yapmanızı sağlayan ekibi ile bu salonu tercih ederseniz saçlarınızın uzun bir süre boyunca şekillendirilmesiyle uğraşmaktan kurtulabilirsiniz.

hacimli saçlar

Yoruma Kapalı.