Kadınlar her zaman güzel ve bakımlı olmak için elinden geleni yapar. Uzun saçta kadını daha dişi ve alımlı gösteren önemli bir aksesuardır. Bu yüzden de güzelliğine önem veren bayanların saçlarına ayrı bir öenm ve değer verdiğini görüyoruz. Saçlarınız kısa ise ve uzamasını sağlamakta zorlanıyorsanız size önerimiz saç kaynak yöntemlerinden en son teknoloji ile uygulanan mikro kaynak yöntemidir.

saç kaynağı

Mikro Kaynak Nasıl Uygulanır?

Nano teknoloji kullanılarak uygulan mikro kaynak yönteminde perçemden 10 tel, saçların orta kısmından ise 30 tel civarında son olarak ense kısmından ise 10 tane tel alınarak uygulanır. 7 saat süren bu uygulama sonucunda yeni kaynaklı ve uzun saçlarınıza kavuşabilirsiniz.

saç kaynak kullanımı

Mikro kaynak en kısa saçlı kişilere dahi uygulanabilen bir yöntemdir. Önceleri sadece yurt dışındaki kuaför salonlarında uygulanabilen mikro kaynak artık Türkiye’de de yapılıyor. Genellikle ünlü oyuncuların tercih edip yaptırdığı mikro kaynak artık herkesin uygulayabileceği bir yöntem. Dolayısıyla siz de kaynak yaptırmayı düşünürseniz size mikro kaynaği önerebiliriz.

Yoruma Kapalı.