Son zamanlarda bayanlar tarafından oldukça yaygın olan saç kaynaklarına yeni bir yöntem daha eklendi. Tress saç kaynağı olarak adlandırdığımız bu yöntem, yapımının ve bakımının kolay olduğu için bayanlar tarafından oldukça yaygın bir kullanıma sahiptir.

tress saç kaynak

tress saç kaynak

Tress Saç Kaynağı Kullanım Miktarı ve Fiyatı

Tress saç kaynağı hizmeti boncuk sistemi ile yapılmaktadır. Renk olarak doğaltresskaynağı,platin tress kaynağı ve her renk tress kaynağıyapılmaktadır. Fiyat olarak 300 civarında başlamakta ve 500 liraya kadar fiyat yukarılara çıkar. Normal bir bayanda 100 gramı standart yapılan tress kaynağı, saçın gürlüğüne göre 150 ve 200 gram olarak da kullanabilirsiniz. Tress saç kaynağı iki şekilde yapılır.

tress saç kaynak modeli

tress saç kaynak modeli

Makine dikişli tress sac ve el yapımı tress sac olarak ayrılır.El yapımı tress sac kaynağı el isçiliği ve kalitesinden dolayı daha pahalıdır. Tress saç kaynak fiyatları biraz pahalı gibi gözükse de yaptırdığınız takdirde saçlarınıza hayran kalacaksınız. Saçınızın bakım şekline göre bir ömür biçilen tress saç kaynağı, yaptıran bayanlar tarafından olumlu yorumlar almıştır.

Yoruma Kapalı.