Halka yada bilinen diğer adıyla boncuk kaynak, saç uzatma ve saçı dolgunlaştırmak için kullanılan  en pratik yöntemlerinden biridir.

halka saç kaynak

Saça istenildiği zaman takılabilen, istenildiği zaman çıkartılabilen halka kaynak, diğer saç kaynaklarına nazaran en güvenilir, en amatör  kişi tarafından yapılsa bile, en az zarar veren tekniktir. Hijyenik olması , ısı ve yapıştırıcı kullanılmaması da popülerliğini artırıyor.

Halka Kaynak Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Halka Kaynak, halka (boncuk) adı verilen çok minik metal alaşımlı halkaların içerisinden geçirilen saç tutamlarının ilave edilecek saç ile birlikte, özel bir alet yordamıyla preslenerek saça tutturulması işlemidir.

halka saç kaynak modeli

Halka kaynak uygulamasında fiyat belirleyici etmenler; doğal saçın yoğunluğu, ilave edilecek kaynak saçın ve kullanılacak (boncuk) halkaların kalitesi ve de profesyonel işçiliktir. Saç kaynak işlemleri için uygulamada çok farklı fiyatlar yer alıyor. Ticari çıkarlar yüzünden ucuz halka saç kaynak iddiasıyla saçları perişan eden pek çok olaya da şahit olunuyor.

halka saç kaynak uygulaması

Problem yaşamamak için kaynak uygulamasından önce doğru ve profesyonel merkezler seçilmelidir. Verilen para karşılığında güzelleşmek, özgüven tazelemek amacıyla gidilen saç kaynak merkezlerinin güvenilirliği mutlaka test edilmelidir.

Yoruma Kapalı.