İnsanlar arasında geçmişten bugüne kadar süregelen sorunlardan biride saç dökülmesidir. Gerek kadınlarda gerekte erkeklerde gerçekten de çok büyük sıkıntılar oluşturacak bir problemdir. Hiç kimse saçlarının dökülmesini istemez. Çünkü her iki cinsinde en önemli kısımlarından biridir saçları. Özellikle kadınlarda saç dökülmesi büyük bir sıkıntıdır.

argan yağı

Kadınlar arasında saçların önemi ve değeri farklıdır. Onların güzelliğini tamamlayan, güzellikle de kalmayıp gösteriş katan nadir bir şeydir saç. Birde kadınlarda uzun ve havalı saçlara alışık olduğumuz için dökülen saçlar onlara yakışmayacaktır. Bu alanda çare argan yağıdır. Argan yağı dökülen saçlarda birebirdir. Argan yağı saçınıza canlılık katar ve parlaklık kazandırır. Saçın tellerini güçlendirir ve sağlıklı uzamasını sağlar.

Nasıl Sürülür?

Argan yağını saçlarınızın köklerinden uçlarına kadar sürün. Ne kadar süreceğiniz saç uzunluğunuza göre değişecektir.

argan yağı ile saç bakımı

Eşit miktarda yayabilmek için saçlarınızı tutamlara ayırın. Sürme işleminden sonra yağla saç derinize masaj yapın. Yağın nüfuz etmesi için saçlarınızı başınızın üstünde toplayarak bir havluya sarın. 1-2 saat bekletip şampuanla yıkayın.

Yoruma Kapalı.